Автор revgurnal
Листопад 16, 2015
Коментуйте

19 листопада відбудеться І засідання Львівської обласної ради VII скликання

12

У четвер, 19 листопада 2015 року, в сесійній залі Львівської обласної ради (вулиця Винниченка, 16) відбудеться засідання Першої сесії обласної ради VIІ демократичного скликання. Початок о 10 годині.

Таке рішення ухвалено  відповідно до Протоколу №1 засідання Підготовчої групи з проведення Першої сесії Львівської обласної ради VII скликання, яке відбулося 10 листопада 2015 року.

Головою підготовчої групи з проведення Першої сесії Львівської обласної ради VII скликання обрати обрано  Олександра Олександровича Ганущина, а секретарем – Володимира Олеговича Гірняка .

Зокрема, згідно із пропозицією Олександра Ганущина було затверджено такий порядок денний Підготовчої групи з проведення Першої сесії Львівської обласної ради VII скликання:

1. Про створення Підготовчої групи з проведення Першої сесії Львівської обласної ради VII скликання.

2. Про обрання голови та секретаря Підготовчої групи з проведення Першої  сесії Львівської обласної ради VII скликання.

3. Про дату та час проведення Першої сесії Львівської обласної ради VII скликання.

4. Про проект порядку денного Першої сесії Львівської обласної ради VII скликання та скерування його до Львівської обласної виборчої комісії.

5. Про розміщення депутатів в сесійній залі Львівської обласної ради за адресою: вулиця В. Винниченка, 16.

6. Про виготовлення персональних карток депутатів для голосування за допомогою програмно-технічного комплексу електронної системи голосування «Віче».

7. Про виготовлення посвідчень депутатів Львівської обласної ради та нагрудних знаків «Депутат обласної ради».

8. Про дату  час та місце наступного засідання Підготовчої групи з проведення  Першої сесії Львівської обласної ради VII скликання.

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!