Автор revgurnal
Листопад 30, 2015
Коментуйте

Близькі фірми «розпиляли» понад 20 мільйонів на школу в Сокальському районі

Управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації замовило завершення будівництва СЗШ І-ІІ ступенів на 150 учнів з двома дошкільними групами по 15 дітей і фельдшерським пунктом в селі Пристань Сокальського району. За результатами відкритих торгів роботи виконуватиме ТОВ «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» за понад 21,5 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Будівництво цієї школи з двома дошкільними групами розпочали ще у 1992 році. Станом на початок 2013 року готовність об’єкту становила 45,6%, а залишкова кошторисна вартість – 7,2 млн грн (повна – майже 13,7 млн грн).

Точних термінів завершення будівництва не вказано – до кінця грудня 2016 року або до повного виконання.

ТОВ «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» зареєстровано у лютому 2013 року у Пустомитах студенткою-стоматологом Львівського НМУ ім. Д. Галицького Роксоланою Трухан та мешканцем села Підгороднє (Золочівський район) Володимиром Ярішем.

Згідно з даними ЄДР, у січні 2014 року керівником та власником фірми став львів’янин Марко Янковенко. Він також є співвласником ТОВ «Конезавод Талант», ТОВ «Львівгалінжиніринг» та з лютого 2014 року – директором ТОВ «Дорбудмонтаж-1».

Власниками ТОВ «Дорбудмонтаж-1» є 26-річна Василина Пулик, Олена Сапіга та Світлана Гринкевич. Остання зареєстрована на одну адресу на вулиці Остроградських у Львові з Ігорем Гринкевичем, який був співвласником «Львівського будівельного холдингу» – фірми, яка виступала єдиним конкурентом «Ві.Ай.Пі. Будівельна компанія» на даному тендері.

Нині власником «Львівського будівельного холдингу» Володимир Вдов’як, який раніше був лише директором фірми. Про це повідомляють Наші Гроші. Львів

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!