Автор revgurnal
Вересень 25, 2016
Коментуйте

Дубневичі позмагались з бізнес-партнером «свободівця» за 27 млн грн бюджетних коштів у виборчому окрузі Ярослава Дубневича

gorodockiy-rayon_1

Городоцька районна державна адміністрація замовила будівництво та реконструкцію двох районних навчальних закладів у ТОВ «Технобуд» та «ТІР» на загальну суму 27, 4 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Йдеться про будівництво ЗОШ І-ІІ ступенів в селі Братковичі (Городоцький район) за 23,01 млн грн, яке здійснить ТОВ «Технобуд» до 2017 року. Та реконструкцію з добудовою Бартатівського НВК в селі Бартатів (Городоцький район), яке за 4,39 млн грн виконає ТОВ «ТІР», також до 2017 року.

В обох тендерах було лише два учасника, і в обох конкурентом переможця було ТОВ «Укрспектрол» яке пропонувало вищу ціну.

ТОВ  «Укрспектрол» належить Юрію та Ользі Стадникам. Це підприємство, яке зареєстроване у 2004 році, за даними Вісника державних закупівель з 2008 року стало переможцем лише одного тендеру – на ремонт вулиці Миру в селі Зимна Вода (Пустомитівський район) у вересні 2016 року. До цього часу підприємство більше відоме як орендар частини клубу «Романтик» в парку культури ім. Б. Хмельницького. Юрій Стадний також був помічником депутат міської ради від ВО «Свобода» Андрія Карбовника, з яким він заснував кілька підприємств, що займались купівлею та продажом  власного нерухомого майна.

Власником ТОВ БРП «Технобуд» є Юрій Пастернак, відомий як керівник ТОВ «ФК «Енергія-Інвест» народних депутатів Ярослава та Богдана Дубневичів (БПП). Раніше він займався менеджментом на ТОВ «Корпорація КРТ», яке також належить братам. ТОВ «ТІР» також належить Юрію Пастернаку.

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!