Автор revgurnal
Травень 29, 2015
1 коментар

ДВІ ТРЕТИНИ КОШТІВ, ВИДІЛЕНИХ НА ЖОВКІВСЬКІ ЗОШ, БУЛИ ВКРАДЕНИМИ

У 2013-2014 рр. Жовківська районна рада прийняла програму щодо влаштування внутрішніх вбиралень по ЗОШ району (перелік ЗОШ додано у відео).

Як зазначив п. Богдан Каспер, депутат Львівської обласної ради, до призначення п. Ігоря Тимощука, в. о. начальника Відділу освіти Жовківської РДА, директори шкіл визначилися щодо проведення поточних і капітальних ремонтів у школах.

За його словами, директори самі визначились з виконавцями робіт. Позаяк саме вони найбільше зацікавлені в якості і ефективності проведеної роботи, адже це місця їхньої праці. Рівно ж, був належний контроль використання коштів. Як повідомив депутат ЛОДА, п. Тимощук «привласнив» собі функціональні обов’язки директорів шкіл. Їх було усунено від фінансових питань і це, своєю чергою, створило неможливість контролю ефективного використання коштів.

«Я, як депутат, вирішив перевірити якість роботи і обіг виділених коштів за прийнятою програмою. Результат – «плачевний», – розповів п. Каспер і додав, що коли озвучив директорам шкіл виділену суму витрачених коштів на облаштування внутрішніх вбиралень, – вони «були шоковані». «На мою думку, 2/3 з цих коштів є вкраденими», – повідомив депутат ЛОДА.

Додамо, що загальна сума виділених коштів на вбиральні ЗОШ Жовківського району складає 500 тисяч гривень.

Дану інформацію, з використанням коштів для облаштування внутрішніх вбиралень, можна переглянути у відеосюжетах:

Коментарі

Один відгук до “ДВІ ТРЕТИНИ КОШТІВ, ВИДІЛЕНИХ НА ЖОВКІВСЬКІ ЗОШ, БУЛИ ВКРАДЕНИМИ”

Trackback-и

Подивіться, що інші пишуть про цей запис...


Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!