Автор revgurnal
Жовтень 24, 2015
Коментуйте

Громадські діячі відстояли останнє пасовище в с. Воля Бартатівська, що біля Львова. Відео.

667

Потайки від громади с. Воля Бартатівська – Бартатівська сільська рада розробила містобудівну документацію кварталу індивідуальної житлової забудови села Воля Бартатівська, в яку включили останнє пасовище громади.

Понад чотири роки громада с. Воля Бартатівська добивалась правди в правоохоронних органах та судах, щодо повернення незаконно забраних земель. Адже жителі селища роками випасали там свої корів, продукція з яких є основним джерелом виживання.

Звернувшись за допомогою про захист своїх прав та інтересів до депутата Львівської обласної ради Богдана Каспера та заступника голови ГО «Національна Революція» Ольги Кульбабчук, аж тоді правоохоронці почали реагувати на зловживання місцевої влади.

Неодноразові звернення до прокуратури району та області дали результат, а саме обласна прокуратура зобов’язала прокуратуру району стати на захисті беззахисних громадян, подавши позов до суду про скасування державних актів на право власності земельних ділянок під індивідуальну забудову, в результаті чого у людей появилась іскорка надії на справедливе правосуддя. Судова гілка влади почала задовільна ти позова прокуратури скасовуючи державні акти на право власності, рейдерські захоплення у селян.

А влада не спить… думає, як і надалі поцупити цінні землі в той час коли відбуваються судові процеси. В черговий раз розробляє злочинні проекти, зокрема генеральний план по с. Бартатів та с. Воля Бартатівська, яким всі наявні сільськогосподарські землі включаються під забудову.

А громада теж на чеку, стоїть на сторожі своїх земель. Вчасно довідалася про те, що генеральний план вже є на останній стадії погодження на містобудівній раді Львівської ОДА і не дала здійснити злочинні наміри своєї влади.

Адже генеральний план має розроблятися в інтересах громади. Але жителі с. Воля Бартатівська не бачать перспективного розвитку свого села в масовій забудові цінних земель. На її думку-це занепад та деградація сільського населення.

Прибувши на містобудівну раду, яка діє при Львівській обласній державній адміністрації представники громади і їх представник в судах та водночас заступник Голови ради ГО «Національна революція» Ольга Кульбабчук були вислухані – почуті. Як наслідок комісія не погодила розроблений генеральний план с. Воля Бартатівська так, як при розробці не були враховані інтереси громади, що являється основною вимогою. Саме генеральний план має задовольняти інтереси громади.

Надіємось, що лише після врахування інтересів місцевих жителів генеральний план села буде погоджено на містобудівній комісії.

ГО «Національна революція» і надалі буде відстоювати інтереси громад.

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!