Автор revgurnal
Червень 20, 2015
Коментуйте

Міліціонери визволили іноземців, яких нелегально перевозили у морозильному причепі

На Буковині міліціонери визволили іноземців, яких нелегально перевозили у морозильному причепі. Повідомляє прес-центр МВС.

«До чергової частини Новоселицького райвідділу міліції надійшло повідомлення, що із одного із автомобілів на автостоянці в селі Магала чутно крики людей. Під час огляду вантажівки працівники відділу по боротьбі з торгівлею людьми УМВС та Новоселицького райвідділу міліції у морозильному причепі було виявлено трьох чоловіків віком від 17 до 22 років, всі вони іноземці», — йдеться у повідомленні.

Автомобіль в’їхав на території України з Румунії. Водій – 46-річний іноземець – переконував, що бачить «нелегалів» вперше. Як пояснили самі мігранти, прямували вони до Франції. В цей автомобіль їх посадили малознайомі люди в Румунії.

«Наразі данні осіби доставлені до пункту тимчасового утримання Чернівецького прикордонного загону, для встановлення повних анкетних даних та притягнення їх до адміністративної відповідальності за ст. 204-1 (Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України) Кодексу України про адміністративні правопорушення», — кажуть у прес-центрі.

Джерело: Дзеркало Закарпаття

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!