Автор revgurnal
Травень 30, 2016
Коментуйте

Каральний орган – прокуратура

117508

Верховною Радою України в 2014р. прийнято Закон «Про прокуратуру», яким передбачено укрупнення районних прокуратур. Таким чином, відповідно до цього закону, Сколівська районна прокуратура входить до Стрийської прокуратури, а відтак, і кількість прокурорів у відділення Сколівської прокуратури скоротилася до чотирьох осіб. Міська рада знаючи про реорганізацію прокуратур, у листопаді 2014р. відмовилась продовжити договір оренди приміщення та передати у власність (2013р.), яке вони займають (вул. Д.Галицького, 37), так як це приміщення є у комунальній власності міста. Для того, щоб працівники міської ради, штат яких уже налічує 13 осіб, могли вільно та невимушено працювати (а не сидіти по троє-четверо в тісних кабінетах), також розмістити відділ житлово – комунального господарства зі штатом в 7 осіб. Натомість прокуратурі запропоновано теперішнє приміщення міської ради в будинку райдержадміністрації, але остання відмовляється вже на протязі півтора року звільнити дане приміщення, відповідно міською радою подано позов до суду на звільнення комунального майна.

Сколівська міська рада, від часу свого створення завжди орендувала приміщення в Сколівської райдержадміністрації, маючи в комунальній власності чудесне приміщення площею 340 кв.м..

Крім того міською радою проведено громадські слухання з даного питання, на яких громада чітко висловила свою позицію – міська рада має перейти в приміщення по вул. Д.Галицького, 37.

Громадською організацією «Громадська ініціатива м.Сколе» провела опитування та збір підписів на визначення думки громади стосовно цього питання, за результатами якого більше 1200 опитаних мешканців міста Сколе підтримують перенесення міської ради до приміщення прокуратури

В супереч думці і волі громади, завтра 31.05.2016р. депутати Сколівської міської ради мають на меті легковажно передати у власність, чи то у довгострокову оренду (попри те, що справа знаходиться в суді) приміщення по вул. Д.Галицького каральному органу – прокуратурі.

Вважаю, що моя позиція стосовно переселення прокуратури є однією з причин цинічного та брутального приниження мене в справі з хабарництвом. Ніколи не погоджуся з тим , щоб господар в своєму місці жив у «приймах», а в його будинку – каральний орган держави! Прохання до депутатів не підтримувати це незаконне рішення!

Міський голова м.Сколе           В.Б.Москаль

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!