Автор revgurnal
Травень 28, 2015
Коментуйте

Міліція діє, як у 30-ті роки, – військкомат про затримання своїх працівників на хабарах

 

 

 

Міліція діє, як у 30-ті роки, - військкомат про затримання своїх працівників на хабарах

Правоохоронців, які дев’ятого травня затримали двох працівників військових комісаріатів Чернівецької області за нібито вимагання та отримання хабара, в обласному військкоматі звинувачують у непрофесійності та упередженості.

Мовляв, знайдені у Глибоцького військового комісара п’ять тисяч гривень, були його зарплатою, яку він зняв у банкоматі. А іншу суму в 500 доларів правоохоронці знайшли у файлі біля машини підозрюваного. Ці гроші могли підкинути, адже слідів мічених купюр на руках військового комісара Глибоцького району не виявили.

Також у військовому комісаріаті Чернівецької області кореспонденту molbuk.ua повідомили, що при затриманні їх працівників побили люди в камуфляжі, які спочатку не представились. Лише після опору з боку військового комісара Глибоцького району, ті люди показали посвідчення працівників прокуратури області та обласного управління по боротьбі з економічною злочинністю.

– Затримання відбулося дев’ятого травня, а до обіду десятого травня військового комісара Глибоцького району Івана Ванзара відпустили без пред’явлення будь-яких звинувачень, – каже заступник Чернівецького обласного військового комісара з виховної роботи Валерій Мовченюк. – І до цього часу з ним ні разу не зв’язувались правоохоронці. Тобто, ніяких звинувачень не висунуто і підозри немає. Зараз він лікується у військовому госпіталі, а після завершення лікування приступить до виконання своїх службових обов’язків.

У лікарню Іван Ванзар потрапив через те, що його побили при затриманні. Били по обличчю і в голову.

– Довідка з лікарні на вул. Фастівській підтверджує отримання ним тілесних ушкоджень, – продовжує далі Валерій Мовченюк. Він там пройшов перше обстеження після цього випадку. Лікарі виявили закриту травму вушної порожнини. Зараз він лікується і збирає всі медичні документи. Можливо, буде потім подавати до суду на дії працівників міліції. Це вже його особиста справа.

Взагалі, це затримання було дуже дивним. У мене таке враження, що наші правоохоронці діють методами, які застосовували в Радянському Союзі у 30-их роках минулого століття. Тому що гроші, які показали на відео, знайшли не в машині, а біля неї. Навіть не з боку водійського місця, а з боку пасажирського. Хто їх туди кинув чи підкинув ще потрібно виясняти. Бо слідів мічених купюр на руках Івана Ванзара не виявили. Також у нього вилучили п’ять тисяч гривень, які він того дня зняв із зарплатної картки. Досі йому зарплату так і не повернули.

У цій справі фігурує й інший працівник військового комісаріату. В обласному військкоматі запевняють, що його побили ще більше. Але скаржитись на дії правоохоронців він поки не збирається.

– Зараз по іншому затриманому нашому працівнику правоохоронці висунули підозру, він перебуває під домашнім арештом на два місяці. Проводиться розслідування.

“Я недавно розмовляв з комісаром і він мені розповів, що ця жінка (місцева мешканка, у якої нібито Іван Ванзар вимагав хабар за відстрочку і подальше ухилення від проходження служби її племінниками на території проведення АТО – авт.) приходила до нього кілька разів, пропонувала гроші, але він ніколи гроші не брав. Бо ті хлопці не підлягали службі. Тобто, це була пряма підстава зі сторони невідомо кого”, – додали у військовому комісаріаті.

Джерело: http://bukpravda.cv.ua/news/

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!