Автор revgurnal
Листопад 22, 2015
Коментуйте

На Стрийщині започаткували душпастирську діяльність серед мисливців

opikuni_mislivtsiv

У с. Любинці на Стрийщині, в храмі святого мученика Євстахія зібралися мисливці Стрийського, Любинецького та Добрянського деканатів для започаткування душпастирської діяльності серед мисливців.

Про це повідомили у Стрийській архієпархії УГКЦ.

Божественну Літургію з цієї нагоди очолив адміністратор місцевої парафії о. Володимир Гавриляк, з ініціативи якого відбулася зустріч, у співслужінні з референтом Бюро екології Стрийської єпархії о. Олегом Кобелем.

Екореферент звернувся до мисливців, в часі проповіді, заторкнувши теми відповідальності за Богом створений світ, заохотивши їх поширювати у своєму середовищі важливості плекання віри задля бережливого відношення до фауни. Також, о. Олег поділився інформацією про різноманітні ініціативи екологічного бюро, що мають на меті привернути увагу вірян до проблем довкілля. Зокрема, наголошено на небезпеці підпалів сухотрав’я, що спричиняє знищення не лише рослин, а й тварин і птахів.

В часі прохальної єктенії о. Володимир помолився за мисливців та їхні родини, а після Літургії розповів про життя святого мученика Євстахія і розкрив біблійний аспект пошани для створіння на основі Книги Буття.

Після завершення Літургії, всіх мисливців було окроплено свяченою водою і запрошено до спільного фото. Отець Олег подарував всім присутнім екологічні календарі на згадку, запропонувавши співпрацю з Бюро екології.

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!