Автор revgurnal
Вересень 18, 2015
Коментуйте

Нардеп від «Самопомочі» принижує Тернопіль словами путінських окупантів

Про відсутність «порєбриків» і про те, що Тернопіль – не обласний центр, а жахливе місто, розповідав в ефірі місцевого телеканалу нардеп від «Самопомочі» Олег Березюк. А ще – про високі матерії про ідеї «Самопомочі», «світлих людей», які від неї балотуються, про принади Львова та його надзвичайний розвиток наслухалися тернополяни.

Тарас Пастух, якого Березюк представив глядачам як кандидата в мери «не-обласного-центру», і слова не сказав на захист рідного міста.

Зрештою, у львів’янина ляпів про Тернопіль вистачило, аби соцмережі підірвалися жартами і справедливими обуреннями.

Топ-ляп: місто без «порєбриків». Востаннє такий термін лунав з вуст путінських окупантів, що захоплювали будівлю МВС у Краматорську в квітні 2014 року . Березюк видав цей ляп і оком не змигнувши. Так, ніби вимовляє його щодня.

Дивним стало порівняння Тернополя з Женевою та Цюріхом. «Був в юності в Тернополі, коли вчився в медичному училищі… Це була українська Женева, Цюріх. Квіти, озеро… І сьогодні я приїхав в українську Женеву, дуже запущену». Березюкуцьогоріч виповниться 46 років. Тобто в Тернополі він був, за його ж словами, ще в радянський час. Тобто член «Самопомочі» говорить про радянський Тернопіль, який насправді відродила не одна команда мерів за час незалежності.

Путінські «поребрики» (замість бордюрів) і хвала комуністичним часам викликає логічне запитання – що робить у «Самопомочі» Олег Березюк? Із такими ідейними переконаннями і словниковим запасом він міг би ефектно представляти КПУ чи Партію Регіонів.

Здивування викликали його, а також кандидата Тараса Пастуха «знання» про реальний стан господарки міста. Сам Пастух сказав в ефірі, що нечасто буває в Тернополі. Не кажучи вже й про Березюка.

Голова фракції «Самопомочі» у Верховній Раді Олег Березюк висловив обурення ремонтами в Тернополі, бо влада не міняє труби. Але ж згідно з законодавством, це мають робити підприємства, які обслуговують ті ж тепло- чи водомережі, а держава нині їх заганяє в боргові ями. Міській владі, яка могла б допомогти фінансово, зв’язала руки різними урядовими заборонами.

«Заїжджаєш в Тернопіль – вибачте, заїжджаєш не в обласний центр. Ні тротуарів, ні поребриків, ні дороги…», – обурювався пан Березюк. От чого-чого, а «порєбриків» у Тернополі таки немає. Є нові бордюри – справді не у всіх дворах, але ремонти такими темпами почали робити лише декілька років тому і неможливо за 3-4 роки відремонтувати всі двори у нашому місті. Але почали. Також з’явились нові дитячі майданчики, нові спортивні майданчики, відремонтована набережна і багато речей, які нардеп від «Самопомочі» не помітив. Напевно, через заклопотаність, як би принизити Тернопіль в очах тернополян і як похвалити Садового, який у насправді у Львові не оббирається від корупційних скандалів.

 

Джерело: ltdaily.info

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!