Автор revgurnal
Листопад 29, 2015
Коментуйте

Олександр Лабецький: «Бориня повинна бути застелена асфальтовим покриттям через декілька днів»

DSCN5071-253x300

Лабецький Олександр Миронович

Голова Турківської райдержадміністрації

Фото із офіційного сайту Турківської РДА

«Позиція голови Львівської ОДА О.М.Синютки і моя позиція: Бориня повинна бути застелена асфальтовим покриттям через декілька днів» – таку відповідь дав голова Турківської РДА п.О. Лабецький сьогодні, коли розпочинались роботи, по укладці асфальту в Борині – повідомляється  на сайті  Турківської РДА.

Якщо не буде фарс-мажорних обставин, Бориня має шанс мати асфальтове покриття від “0” до “7”км (Штуківець – “Чорна гора”) вже за декілька днів.

Як бачимо голова ОДА стримує дане ним слово на зустрічі з Боринською громадою в Народному домі, щодо ремонту дороги. Щодо дотримання слова голови ОДА – маємо також інформацію зі Сколівщини, де було обіцяно поремонтувати дорогу – слова дотримано – роботи завершині – це тішить.

Зі слів дорожників, які виконують ремонт дороги в Борині – мінусова тмпература не є певною загрозою для асфальту. Проблемною є основа, де використовується цемент. А тому невідомо, як буде з оцими 300 метрами дороги в Борині від “0” км. Там не встигли дати основу…

Трохи інфомації є, щодо ремонту дороги Н.Висоцьке – Комарники – Мохнате. Там частково підсипали ями відфрезованим асфальтом – до Матькова, а у В.Висоцьку ями засипали частково річковим гравієм – стараються дорогу зробити проїзною – всі з ким маєш розмову налаштовані на весну… живем надією…

 

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!