Автор revgurnal
Вересень 23, 2015
Коментуйте

ПОРОШЕНКО і БЛОКАДА КРИМУ: І РИБКУ З’ЇСТИ, І КІСТОЧКОЮ НЕ ПОДАВИТИСЯ

Кумедно спостерігати, як режим Порошенка “петляє”, виконуючи домовленості з Москвою і водночас намагаючись зберегти елементарний рейтинг.

Останній приклад — це запуск теми “Порошенко підтримує блокаду окупованого Криму”.

Нагадаю, що ініціатива з блокадою Криму належить Меджлісу кримських татар. Татар підтримали націоналісти. Блокування постачання на окупований півострів продовольства має нанести подвійний удар: і по інтересам держави-агресора, і по нинішнім владоможцям, котрі, плюючи на елементарні уявлення про національні інтереси, ведуть торгівлю з окупантом.

Отож, Порошенко і блокада Криму.

Порошенко обіймає пост “Президента України” майже півтора роки. Поки що ми не беремо до уваги те, що за цей час, він перетворив військове протистояння з Москвою на театр абсурду, втоптуючи всі наші жертви в болото “перемир’я” та договорняків. Обмежимося лише темою Криму.

Порошенко — більше року “Президент”. Він же — “Гарант”. Він же — “Головнокомандувач” (він же “Однотуровий”, “Кондітєр”, “Шоколадний”, але всі ці титули в нормативних актах не прописані і наразі для нас невадливі). Як “Президент”, “Гарант” і “Головнокомандувач” він має у своїх руках колосальні можливості, використовуючи які можна хоч десять півостровів Крим заблокувати. Але цього не було зроблено. У Крим постачались і постачаються українські товари. Крим отримує українську електроенергію. У Крим не перекрите постачання води.

Порошенко спокійно спостерігав, як окупанти господарюють у Криму, нічого не робив, а тепер він підтримує ініціативу з блокуванням! Хтось йому вірить?

Ясно як Божий день, що для Порошенка неприпустима повноцінна блокада Криму, адже це йде в розріз зі стратегічною лінією його політики. Не для того він послідовно торгував українським суверенітетом, аби під час втілення в життя мінських договорняків псувати відносини з Москвою.

Очевидно, режим сподівається на те, що блокада Криму завершиться дешевою паказухою. Приміром, блокуватимуться фури, натомість спокійно будуть проїздити добряче завантажені мікроавтобуси. Та й ця показуха, за задумом Банкової, триватиме недовго.

Завдання націоналістів за таких умов — поламати плани режиму і влаштувати справжню блокаду. При цьому готуватися необхідно серйозно, адже важко повірити, що на Банковій ось так легко дозволять націоналістам перекреслювати політику співпраці з окупантом.

Джерело: Бандерівець

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!