Автор revgurnal
Червень 30, 2015
Коментуйте

Правоохоронці знайшли горе-матір, яка покинула хлопчика на призволяще

По фотографії малюка, що активно поширювалася у мережі Інтернет, ужгородка упізнала сина своєї знайомої і одразу повідомила про це закарпатських правоохоронців.

Оприлюднену інформацію про розшук батьків малолітнього хлопчика, знайденого у закинутому будинку по вулиці Богомольця в обласному центрі побачила 42-річна ужгородка. На фото жінка упізнала сина своєї знайомої. Про батьків «нічийного» хлопчика небайдужа жителька міста повідомила правоохоронців.

Матір-зозулю було знайдено. Її місце перебування встановлено. Нею виявилася 20-річна уроженка Житомирської області. В Ужгород переїхала понад 15 років тому. Після одруження проживала в Ужгородському районі.

“Правоохоронцям молода жінка розповіла, що опинилася в складних життєвих обставинах. Сімейне життя не склалося. Кілька місяців тому, пішла від чоловіка. З маленьким сином жила то у одних, а то у інших знайомих. Напередодні знайшла закинутий будинок, де й вирішила переночувати. Сина залишила одного, бо ще зранку побігла до магазину”, – інформує Ужгородський МВ УМВС.

Зараз хлопчик знаходиться у дитячій лікарні. Його подальшу долю вирішуватимуть фахівці.

Нагадаємо, 26 червня працівниками Ужгородського міськвідділу міліції знайшли у закинутому приватному будинку по вулиці Богомольця в обласному центрі покинуту 2-річну дитину

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!