Автор revgurnal
Грудень 31, 2015
Коментуйте

Привітання з Новим роком від Андрія Стемпіцького

10836442_857154890976094_1740919945_n.preview

З НОВИМ РОКОМ! Не хочу сьогодні пафосних та стандартних привітань. Не той час. Ми прожили важкий рік, але в новий входимо з вірою в Перемогу та з надією, що ми здолаємо всіх ворогів внутрішніх і зовнішніх.

Вітаю всіх командирів та бійців Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор”. Хай новий рік принесе тільки нові перемоги! Ми всі боремось за нашу Батьківщину, тому чвари нехай залишаться нашим ворогам. Наші хлопці і на передовій, і на Закарпатті, і по інших областях бажають одного – визволення українців з чужинського ярма. Хай це і буде найвищою ціллю нашої боротьби, а що від лукавого — то відкинемо!

Хочу привітати всіх побратимів з ВО “Тризуб” ім. С. Бандери! Хай і надалі нас гуртує Ідея визволення Української Нації. Все інше хай відсівається, як полова на вітрі.

Моє вітання жінкам та дівчатам з “Жіночої Січі”! Ваша жертовність та праця хай і надалі буде прикладом для всіх.

НВР “Правий сектор” хай у новому році стане рушійною революційною силою, орієнтиром для українців, щоб жертви і кров не були марними!

Ув’язненим побратимам — віри, що кожен буде звільнений, що про кожного пам’ятають побратими та рідні. І головне — що нічого не буває вічного. Сили та міцності духу! (Я добре розумію, що таке неволя).

Згадаймо всіх, хто відійшов від нас у кращий світ. Їхня боротьба і їхня смерть буде вічним покликом до величної Боротьби за право Українцям бути господарями на своїй землі!

З Новим роком! З новими перемогами та досягненнями!

Друг “Летун”

Джерело: Бандерівець

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!