Автор revgurnal
Грудень 31, 2015
Коментуйте

Різдвяне молитовне звернення до Президента України Петра Порошенка…

1424329_128233584217567_354336673593297441_n

Христос рождається!
Різдвяне молитовне звернення до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та інших представників чиновничо-депутатської братії, котрі переконують нас в тому, що служать Україні, а також до героїчних захисників нашої Матері-Батьківщини, непереможних воїнів-добровольців, волонтерів та до всіх співвітчизників, котрі насправді служать Богу й Україні.

Щиросердечно вітаю всіх співвітчизників з Величним святом Різдва Христового у Новому 2016 році. Бажаю, щоб «Вифлеємське Боже Дитятко, народжене не в царській палаті, а поміж бидляти», Яке Діва Марія «сіном притрусила, в яслах положила», зігріло наші зболені серця, укріпило втомлені негараздами душі, помножило наші духовні і тілесні сили для боротьби з кремлівським агресором-окупантом і його слугами в Україні. Дякуємо Небесному Дитятку за розірвані кайдани неволі, які були нестерпно важкими, але Боже Благословення, наша щира молитва і Жертовна Кров Небесної Сотні та тисяч полеглих у боях були сильнішими. 

Кремлівський Каїн, який називав себе нашим братом, позаздрив нашій перемозі над владним кримінальним режимом, що планував продати Україну з українцями в новітнє московське ярмо. Цей Каїн і надалі прагне нашої крові та смерті. Всемогутній Господи, Вифлеємський Младенче, не покидай нас перед загрозою північно-східного тирана, котрий за твердженням московського богослова Осипова є знаряддям антихриста, що у своїй злобі кидається на цілий світ. Воплочений Божий Сину, дай добре серце та Божу мудрість всім народним провідникам, щоб вони відчували страждання і біль свого народу, щоб у серці кожного з них народилися любов і бажання працювати для свого народу, а не лише для себе та олігархів-злодюг, котрі пограбували народ і в такий важкий час не лише не бажають вкласти у майбутню Перемогу хоч частину награбованого, а ще й заробляють на крові. Новонароджений Спасителю, в цей святий час із сумом визнаємо справедливість висловів наших мудрих парафіян про те, що під час великого буревію найвище піднімається сміття. Боже, невже наші правителі, що прийшли до влади на Крові Небесної Сотні та буревіях Революції Гідності, були підняті до висот, щоб перетворитися в «нових свиней при старих коритах». Обличчя цих коритників один відомий політик описав так: «Виродки всіх мастей і кольорів, серед яких є злодії, злочинці, бандити, вбивці, перевертні і т.д., неначе смертельні метастази проникли у всі клітини нашого суспільного життя. Вони є всюди. Куди не кинь оком: в Адміністрації Президента, Верховній Раді, в уряді, в поліції, ЦВК, навчальних закладах, митниці, судах, прокуратурі, в місцевих адміністраціях і т.д. Всюди бачимо сите і нахабне мурло виродка, яке самовдоволено і сито посміхається, чекаючи і вимагаючи хабара». А створені під тиском Заходу антикорупційні органи (Ситник, Холодницький) виглядають фіговим листком. 

Апостол Павло не радить осуджувати правителів. Але мовчати на гріх є гріхом. Біля Єрусалиму є стовп, до якого прив’язували Христа, коли бичувати Його. І кожен, хто з великою вірою і любов’ю до Господа прихиляє своє вухо до цього стовпа, відчуває стогін Землі. Пригадаю правителям, яка велика кара прийшла на тих, хто видав на смерть Христа, хто катував Його і розпинав. Як страшно збулися для їх нащадків слова: «Кров Його на нас і наших дітях». Вони розіп’яли Христа, ви розпинаєте Україну. Найвищі правителі, Петре, Арсенію, Володимире і всі депутати, коли ви присягали служити Богу і Батьківщині, то взяли на себе відповідальність за її долю. Катована Україна стогне і стікає кров’ю воїнів та невинних жертв. Вона за словами щирого нового українця Саакашвілі, вже майже нежива, а її продовжують грабувати і пити з неї кров. Пам’ятайте: кожна крапля української крові на вас і на дітях ваших, котрі страждатимуть за ваші злочини проти народу. Чи ви обрали, в яких списках, героїв чи злочинців, залишитеся в історії України? Куди потраплять душі ваші, якщо не покаєтеся? Що ви залишите після себе, крім найбагатших надгробних пам’ятників на цвинтарях та ганьбу для нащадків? 
Римський імператор Калігула призначив свого коня сенатором і увів до Сенату. За коня закони писали. За українських парламентарів бюджет писали теж. То хто ж ті депутати і хто привів їх у Раду?

Наші козаки-старійшини твердять: більшість привели олігархи, які поводять себе, як Калігула. А це уже роздратувало українців, які все більше усвідомлюють, що саме вони і є джерелом влади! А це сміття, що тимчасово підняте до владних висот, і яке, за словами і Байдена, і Саакашвілі є найбільш мерзенним, злодійським і корумпованим в Європі, буде опущене волею Народу на своє місце, у смітник української історії. Боже, прости мене за не різдвяний тон. Молюсь із своїми парафіянами, щоб усі ці негаразди нашого життя залишилися в минулому. А Україна з Божого благословення із своїм працьовитим і мудрим, побожним народом пішла шляхом своїх західних сусідів і піднялася з руїн.

Нехай Всемогутній Господь, Який прийшов на Землю,щоб взяти нас до Неба, дарує співвітчизникам правдиве щастя, за яким тужать зболені неправдою серця, дасть перемогу над агресором-окупантом, зігріє миром і любов’ю, яких так бракує у наших родинах і в цілому світі. Не біймося, бо з нами Бог, з Яким здолаємо будь-яку несправедливість, неправду й агресора. Боже, дай нам зрозуміти, що всі теперішні наші страждання і випробування зробили Україну сильнішою, більш згуртованою і виявили перед світом такі прояви нескореності і героїзму, яких не сподівалися побачити наші зовнішні і внутрішні вороги. Всякі земні тирани та їх жорстокі і несправедливі режими приходять і відходять, обов’язково відійде у небуття і кривава московська імперія зла, а Христос, Цар Миру, в Якого просимо захисту від агресора, залишається незмінним і Всемогутнім. Віфлеємський Ісусе, даруй народу єдність, владі Божу мудрість, всім нам Віру, Надію і Любов, щоб пройти через всі випробування і труднощі. Радіймо з Ангелами і вифлеємськими пастушками та піднесімо свій духовний погляд до Вифлеємських ясел, і там обов’язково зустрінемося з добрим люблячим поглядом Божого Сина, Який зігріє нашу розтривожену душу, осолодить наше життя, а саме наше серце стане тими яслами, в яких народиться Христос. А з Христом у серці прийде до українського народу Божий Дух, єдність і сила, з якими обов’язково розбудуємо Україну зі справжньою Свободою, Божою Правдою, без ненажерливих олігархів, злих царів і корумпованої злодійської влади. Бо якщо з нами Бог, то хто проти нас!?

 

Славімо Христа ! Слава Україні ! Героям Слава !

Священик Михайло Нискогуз 
Червоноград, Кристинопіль.
Дня 27-го, місяця грудня, року Божого 2015.

Джерело: facebook.com

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!