Автор revgurnal
Липень 11, 2015
1 коментар

Рясне-Руська сільська рада вимагає від Львівської залізниці документи, необхідні для проведення інвентаризації земель (відео)

Останнім часом державне територіально-галузеве об’єднання (ДТГО) «Львівська залізниця» почало активно судитися з мешканцями селищ Брюховичі та Рясне-Руського Львівської області та інших сіл. Причиною є рейдерське захоплення у жителів області земельних ділянок, які межують із колією.

Більшість із цих жителів мають право власності на земельні ділянки, на яких зведені житлові будинки ще до будівництва колії. Нині ж залізниця несподівано почала позбавляти їх тих ділянок. Залізниця такого права на землю не має. Однак свої дії мотивує «документом» під назвою: «План границ полосы отвода линии Львов-Яворов», виготовленого 1950 року, який нібито підтверджує її право власності на землю в межах с. Рясне-Руська не існуючого сьогодні СРСР.

18 червня під час зустрічі депутата Львівської обласної ради, голови ради ГО «Національна революція» Богдана Каспера, представників громади Рясне-Руської та Брюхович з головою Львівської ОДА Олегом Синюткою основною вимогою було створення робочої групи з обстеження смуги відведення ДТГО «Львівська залізниця» та сприяння зупиненню рейдерського захоплення залізницею приватних земель у Рясне-Руській та Брюховичах.

Робоча група була створена, а 30 червня 2015 року голова робочої групи заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак провела її перше засідання. На ньому було вибудовано чіткий план дій із окресленими часовими рамками. Насамперед, Львівська залізниця повинна скерувати лист Рясне-Руській сільській раді та Брюховицькій селищній раді клопотання про проведення інвентаризації. Далі, до 15 липня, мають відбутися сесії Рясне-Руської сільської та Брюховицької селищної рад з цього питання. Також домовились про те, що в суди скерують клопотання при призупинення розгляду справ, які залізниця подала щодо жителів Рясне-Руської та Брюхович.

Інвентаризацію заплановано провести упродовж трьох місяців, орієнтовно до 10 жовтня цього року. Результатами діяльності робочої групи має бути підготовка Львівською ОДА звернення до Міністерства інфраструктури України про корегування меж смуги відведення залізниці на території Рясне-Руської та Брюховицької рад.

Відтак була скликана позачергова 42-а сесія Рясне-Руської сільської ради. У її порядку денному було єдине питання – розгляд звернення ДТГО «Львівська залізниця» про надання дозволу на проведення інвентаризації земель смуги відведення залізниці на території села Рясне-Руська Яворівського району.

На сесії були присутні мешканці села, а також голова ради ГО «Національна революція» Богдан Каспер та його заступник Ольга Кульбабчук.

Обговоривши це питання, депутати ухвалили рішення про те, що дозвіл на проведення інвентаризації земель у селі Рясне-Руській Яворівського району буде наданий за умови надання сільській раді відповідних документів. У своєму рішенні депутати подають перелік із восьми документів.

Тоді ж коли Львівська залізниця надасть відповідні документи, що є передумовою для надання дозволу проведення інвентаризації земель, Рясне-Руська сільська рада ще раз повернеться до розгляду питання про надання дозволу на проведення інвентаризації земель.

Пропонуємо відео сесії.

 

Коментарі

Один відгук до “Рясне-Руська сільська рада вимагає від Львівської залізниці документи, необхідні для проведення інвентаризації земель (відео)”

Trackback-и

Подивіться, що інші пишуть про цей запис...
  1. […] 11 липня 2015 року у селі Подусільна Перемишлянського району на Львівщині пройшли заходи зі вшанування пам’яті співорганізатора та першого командира Української Повстанської Армії на Волині, підполковника УПА Василя Івахіва – повідомляє Національна революція […]Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!