Автор revgurnal
Жовтень 25, 2015
Коментуйте

Тарифний Майдан біля КМ України – пряма трансляція. Відео.

000

Вже п’яту добу в Україні біля КМ України розташувався Тарифний Майдан. Організатором тарифного Майдану, являється Радикальна партія О. Ляшка. В наметовому містечку діє сувора дисципліна. Варта несе службу по охороні наметового містечка. Три раз проходить огляд території, діє кінологічна служба. В наметове містечко забороняється заносити спиртні напої. З кожної області від Радикальної партії є встановлена палатка. Діє польова кухня, облаштована медична служба, є біотуалети.

Підтримують Тарифний Майдан всі громадські організації, які приймали участь у Євромайдані та Революції гідності. Атмосфера дуже тепла,люди раді, що знайшлася людина, яка нагадала Владі, яка на Крові небесної сотні зайшла у Владу а зараз здійснює геноцид проти свого Власного народу. Основна вимога скасування Драконовських тарифів. Уряд нічого не помічає,Президент нічого не робить, ВР України на канікулах. А Майдан щодня розростається. Завозяться дрова, продукти харчування, медекаменти, вода та теплий одяг. Сувора дисципліна, бажаючим дають можливість виступити на Сцені та донести ті проблеми, які турбують суспільство. Основні вимоги виступаючих. Скасування Драконовських тарифів. Однак КМ України та Президент України народу не чує. Повна інформаційна блокада в Україні. Що відбувається на Тарифному Майдані, можна отримати інформацію через канали Російського телебачення, які постійно намагаються очернити Майдан. На четвертий день блокада інформаційна знята. Почало приходити багато різних телеканалів та через Інтернет висвітлювати, що відбувається на Тарифному Майдані та який настрій у мітингуючих їх основні вимоги та чи готові добитися справедливості від Влади, яка їх не бажає чути та виконати вимоги Тарифного Майдану.
На сьогодні на Майдані від Одної до трьох тисяч людей. Після виборів, на Майдані очікується біля 10 тисяч людей. Основні вимоги розширяться та будуть вимагати не тільки скасування Драконівських тарифів. Додасться основна вимога Майдану Відставка КМ України, який очолює Яценюк. Вимоги до ВР України скасування Депутатської недоторканості. Ухвалення Закону про Громадське розслідування на який Порошенко наклав Вето. Ухвалення Закону про Імпічмент Президенту України, скасування Мінських угод та введення Військового стану в Україні, дотримання Будапештського меморандуму країнами гарантами безпеки Україні. Дострокові Парламентські та Президентські вибори. Повне перезавантаження системи Влади. Запровадження реформ, на стабілізацію Економіки та утворення нових робочих місць. Люстрація всіх силових органів разом з Конституційним судом повинна бути завершена на протязі одного місяця. Підтримати Тарифний майдан долучаться Добровольчі батальйони, які будуть Ударною силою Тарифного Майдану. Найближчим часом Уряд вимушений буде подати у відставку та буде утворено Уряд народної довіри, який сформує Тарифний Майдан який переходить після виборів з протестного в Загально-Український Національно-Визвольного характеру. Усунення від влади класу Олігархів та громадський контроль за будь яким чиновником. 

Слава Україні!
Героям Слава!

 

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!