Автор revgurnal
Травень 28, 2016
1 коментар

«Турківське ЛГ» та «Боринське ЛГ» продають свій ліс представникам країни-агресора !

82652362

Десятки вагонів лісу, які застрягли на Закарпатті, – це деревина з Галичини, яку рociяни намагаються вивезти в Чехію

Із понад сотні вагонів із лісом, які прямували на експорт у країни Євросоюзу й застрягли на Закарпатті, 28 належать ТОВ «Укрліскомплекс».
– Це підприємство, яке займається посередництвом у торгівлі лісом і працює на єдиному податку (тобто практично не дає грошей в бюджет), засноване трьома громадянами Pociї, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Основний бізнес – вивезення та продаж українського лісу в Чехію. Закарпатські держлісгоспи відмовилися працювати з «Укрліскомплексом», тому це ТОВ купує дерево в інших областях. Головні його партнери – державні підприємства «Дрогобицьке ЛГ», «Славське лісове господарство», «Сколівські Бескиди», ТОВ «Маркум», «Радехівське ЛМГ», «Турківське лісове господарство», «Боринське ЛГ» – усі підприємства зі Львівщини.

Тобто патріотичні галичани продають свій ліс представникам країни-агресора, і єдине хто цьому перешкоджає – це Закарпаття.

Учора представник «Укрліскомплексу» приходив до мене й намагався шантажувати якимись акціями, якщо його вагони з галицьким лісом не випустять за кордон. Я пояснив йому популярною pociйською мовою, в якому напрямку рухатися, і цей напрямок – явно не в бік Євросоюзу.

Станом на сьогодні (26.05) на прикордонних залізничних станціях «Чоп» та «Батєво» в Закарпатській області на сьогодні накопичилося 173 вагонів із лісом (в основному з паливною деревиною, тобто дровами) з інших областей України, готових до відправки в країни Євросоюзу. Закарпатська митниця не оформляє вагони, оскільки голова ОДА Геннадій Москаль своїм розпорядженням обмежив розмір експортованих з України дров максимум 1 метром.

moskal.in.ua

І В ТОЙ ЖЕ ЧАС…

ДИРЕКТОРА ТУРКІВСЬКОГО КП ”ГАЛСІЛЬЛІС” НАГОРОДИЛИ ОРДЕНОМ ПОКРОВИ.

Владика Яків єпископ Дрогобицько-Самбірської єпархії УПЦ Київського патріархату вручив орден князя Володимира Великого генеральному директору ОКС ЛГП «Галсільліс» Петру Пешку та орден Покрови Пресвятої Богородиці – директору Турківського ДЛГП «Галсільліс» Михайлу Повханичу за допомогу церковним громадам у будівництві та реконструкції церков, особистий внесок у справі відродження духовності та піднесення ролі Церкви в житті суспільства і держави.

Нагородження відбулося 22 травня 2016 року у Храмі Божому Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП м.Турка Львівської області.

turka.net.ua

 

Коментарі

Один відгук до “«Турківське ЛГ» та «Боринське ЛГ» продають свій ліс представникам країни-агресора !”
  1. Василь сказав:

    Чому не вказано джерело ?

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!