Автор revgurnal
Липень 19, 2015
Коментуйте

У Дублянах вирішували, як використовуватимуть кошти від перевиконання бюджету (відео)

На сесії Дублянської міської ради депутати вирішували, як будуть використовувати кошти, що надходитимуть до міської скарбниці від перевиконання бюджету.

Перевиконання міського бюджету Дублян за перше півріччя цього року становило 776 тис. грн, або на 70 відсотків від запланованого, і врахувавши доходи за друге півріччя, депутати міської ради планують збільшити дохідну частину бюджету на 1 млн 700 тис грн.

Нагадаємо, що за Бюджетним кодексом України, за умови перевиконання дохідної частини бюджету не менше ніж на 5 відсотків можна вносити зміни до місцевих бюджетів.

Частину коштів, отриманих від перевиконання бюджету у місті хочуть скерувати на завершення реконструкції Дублянської дитячої школи мистецтв.

Окрім того, гроші виділять на житлово-комунальне господарство, на заготівлю матеріалів на зиму, на благоустрій міста, вивезення сміття, реконструкцію вуличного освітлення. У зв’язку з зростанням вартості енергоносіїв, доводиться збільшувати кошти на їхню оплату.

Однак, найпроблемнішим питанням, як ви це можете побачити на відео, залишається питання поточного і капітального ремонту доріг.

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!