Автор revgurnal
Грудень 15, 2015
Коментуйте

У Львівській області відбувся ідеологічний вишкіл

2vcmgkeryzi

10-13 грудня 2015 року у Львівській області відбувся ідеологічний вишкіл для учасників національно-визвольного руху “Правий сектор” та “Права молодь”, а також реферантурного підрозділу ВО “Тризуб” ім. С. Бандери “Жіноча Січ”.

Учасники прибули з усієї України, аби послухати лекції Петра Іванишина, Олега Багана – провідних сучасних ідеологів Наукового центру ім. Д. Донцова, друга “Яра” та друга “Птаха” – керівників ідеологічно-виховного відділу “Правого сектору” та ВО “Тризуб” ім. С. Бандери.

20151412170640

Розглядалися питання: формування ідеологем українського націоналізму за Дмитром Донцовим та його послідовниками, багатогранність історичного досвіду та його зв’язок з цивілізацією та ментальністю, роль народництва, фольклору, культурно-митецького середовища та інших галузей людського життя в реалізації української ідеї, місце української сім’ї у формуванні національної держави, поняття самовишколювання та самовиховання, їх значення у підготовці ідейних кадрів та рушійної сили національної революції.

20151412170308

Цей вишкіл – це не просто підбірка ідеологічних лекцій зі складною термінологією. Це можливість зустрітися з жителями різних куточків України і вкотре зрозуміти, що попри наші відмінності, регіональні особливості, які проявляються в усьому: від манери поведінки до вимови загальновідомих українських слів, – у нас є спільна мета.

20151412170345

Володимир Москаль – голова міста Сколе, прихильник націоналістичної думки та націоналістичного руху, розповів про те, як крок за кроком, починаючи з рідного містечка, здобувається Національна Держава і як змінилося його бачення державотворення після того, як два роки тому він “навчився читати”. Читати справді треба вміти. Це зразок самовишколу. Ми мали можливість почути “голос Донбасу” в найпрямішому сенсі цього висловлювання – волонтер, вчорашній підприємець, родом з Горлівки, який сьогодні також здобуває УССД, допомагаючи добровольцям та волонтерам у Львові, розповів про те, як доля привела його до Західної України, поставивши в ряди борців за Українську Державу.

Хочемо висловити подяку організаторам вишколу, лекторам, учасникам, а також коменданту вишкільного табору у Львівській області, бійцям 2 ЗБАТ ДУК ПС, що забезпечили нам охорону та смачну табірну кухню.

Слава Україні!

Героям Слава!

Джерело: www.sich-zhinocha.org

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!