Автор revgurnal
Жовтень 26, 2015
Коментуйте

У Сколе переміг діючий мер Володимир Москаль

мос

Попри всі намагання очорнити Володимира Москаля із залученням нечистих на руку правоохоронців – провалилось. Сколівчани вдруге довірили посаду міського голови п. Володимиру.

10-го серпня 2015 року стався факт «затримання при передачі хабаря» міського голови м. Сколе Володимира Москаля. Цікаво, що «хабар» підкинула «невідома жінка» просто на вулиці (!?) і тут же «винного» схопили працівники УБОЗу. Якась дивовижна необережність «завзятого корупціонера»! Через три дні відбувся суд (хоча тих, хто вкрав у держави мільярди, часом і рік не подають у розшук). Під час обшуку ні в робочому кабінеті, ні в помешканні п. Москаля не знайшли якихось компрометуючих «заграбастаних» коштовностей.

З усього видно, що міліцейський випад проти посадовця був не системною акцією з боротьби із корупцією, а навмисним, цілеспрямованим на компрометацію особи.

Хто ж такий Володимир Москаль?

Упродовж першої каденції він був успішним, вельми популярним за свої чесні господарські дії міським головою Сколе, який перейшов через свою активність у площину політика обласного формату. В. Москаль відомий своїми численними меценатськими акціями, ідейною націленістю як націоналіст. Брав надактивну участь в Революції Гідності на київському Майдані, з початком війни на Донбасі – займався регулярним волонтерством. Підтримував ВО «Тризуб» і «Правий сектор». Зрозуміло, що з таким набором політичних характеристик і заслуг В. Москаль сприймався як небезпечний конкурент перед місцевими виборами восени.

На початку року В. Москаль ініціював створення громадської організації «Національна революція», яка має за мету відстоювати і розвивати національні цінності Майдану на місцевому західноукраїнському рівні. Сприяє виходу газети «Національна революція» й діяльності одномейнного інтернет-сайту, активно публікуючи в них матеріали про продовження корупції в структурах влади, про зраду національних інтересів після Майдану і на фронтах Донбасу, про потребу мобілізації громадянства у протистоянні новій хвилі зрад і відступу від реальної лінії націо- та державобудування. Відверто став на захист мукачівських месників із «Правого Сектору».

У травні-липні 2015 р. В. Москаль разом із однодумцями із Науково-ідеологічного центру імені Дмитра Донцова взявся за великий видавничий проект з метою ідейного націоналістичного виховання сучасників. За його безпосередньої участі вийшли: книга засновника «Тризуба» ім.. С. Бандери, теоретика модерного українського націоналізму Василя Іванишина «Українська ідея» (930 с.), «Короткий ідеологічно-виховний курс для ВО «Тризуб» ім. С. Бандери та «Правого сектора»» (120 с.), книга провідника «Правого сектора» Дмитра Яроша «Нація і революція» (190 с.), книга О. Багана «Націоналізм і націоналістичний рух: історія та ідеї» (250 с.), книга Петра Іванишина «Свобода нації» (560 с.). Невдовзі планувалися інші видання, презентації по всій Україні.

В. Москаль, як підприємець щедро жертвує на підтримку добровольчих загонів, на допомогу бійцям «Правого сектору», на організацію вишколів і т. ін.

Логіка викладених фактів підказує, що «антикорупційна акція» щодо В. Москаля є, скоріше за все, спланованою підставою і спробою розправитися із чи не єдиним посадовцем такого рівня в області, який відверто проголосив боротьбу із закостенілою владною системою казнокрадства, зради національних інтересів, бюрократичної черствості і закликав людей до національної революції.

Сьогодні суспільство спокійно спостерігає, як антиукраїнсько, реваншистсько налаштовані люди у владі пробують зруйнувати національно-визвольну тенденцію Майдану: вони організували безкарну втечу майже всіх злочинців режиму В. Януковича, вони почали розправи над лідерами серед добровольців і загалом взялися дискредитувати цей рух, вони підставили невинних Медведька і Поліщука як нібито «вбивць» відомого українофоба та сепаратиста Бузини, вони розгорнули війну з «Правим сектором». Очевидно, підстава і запланована розправа над Володимиром Москалем стояла у цьому ж ряду. Реінкарнація режиму внутрішньої окупації завершується.

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!