Автор revgurnal
Травень 31, 2015
Коментуйте

У тернополян почали масово забирати майно за борги

vlcsnap-2015-05-28-15h51m29s6

Понад сім мільйонів гривень боргують тернополяни комунальному підприємству “Тернопільводоканал”. За борги працівники підприємства разом із виконавчою службою змушені описувати та забирати майно городян, аби за виручені гроші розрахуватись з боргами. У вівторок, 27 травня, тернопільські комунальники разом з виконавчою службою відвідали сімнадцять адрес боржників. У трьох абонентів забирали майно. Серед вилученого – два телевізори, два комп’ютери та журнальний столик.

Борг тернополян перед “Водоканалом” росте ще із початку року. Основними причинами заборгованності працівники підприємства називають матеріальну скруту городян. Також чимало людей чекає результатів призначення субсидій, тому і не доплачує, передає ТВ-4.

– В будь-якому разі, навіть якщо споживачі отримають дану субсидію, їм потрібно всеодно обов’язково оплачувати місячну частку. В іншому разі можуть бути моменти, що субсидія, надання субсидій буде призупинено, – розповідає начальник відділу розрахунків населення КП “Тернопільводоканал” Руслан Бурмас.

Комунальники майже щомісяця відвідують боржників та нагадують їм про необхідність оплати. Та через зростання боргу у “Водоканалі” змушені вдаватись і до радикальних заходів. Із державною виконачою службою водоканалівці виїжджають до боржників описувати та забирати їх майно, погашаючи у такий спосіб борг.

Джерело: http://www.gazeta-misto.te.ua/

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!