Автор revgurnal
Жовтень 18, 2015
Коментуйте

Відкрито перший новий дитячий садочок за роки Незалежності

п2п2а

Із 15 жовтня розпочав свою роботу новий дитячий садочок №4 на вул. Київській. Міський голова Тернополя Сергій Надал оглянув відремонтовані приміщення та переконався у наявності необхідного для діяльності цього закладу обладнання.

У новому дитсадку функціонуватиме чотири види груп для 120 дітей: ясельна, молодша, середня та старша. Окрім цього, одна група буде 12-годинна – для зручності батьків.

“120 дітей із масиву БАМ зможуть відвідувати новий дитячий садочок. За кошти міського бюджету ми провели тут ремонт приміщень, утеплили фасад, обладнали індивідуально-тепловий пункт, закупили кухонне, медичне, пральне та інше необхідне обладнання, облаштували ігрові кімнати”, – розповідає Сергій Надал.

Очільник Тернополя каже, що на початку року у черзі у дитячі садки було понад 500 дітей. Завдяки відкриттю уже чотирьох груп у діючих садочках та нового дитсадка №4 вдалося частково вирішити цю проблему. Додаткові місця у дошкільних навчальних закладах створять до кінця року: обладнають ще чотири групи у діючих дитсадках і відкриють ще один дитсадок №3 на вул. Юності.

“Оскільки дітей народжується у місті все більше, то будемо створювати додаткові групи та відкривати нові дитсадки й у наступні роки”, – зазначив Сергій Надал.

Джерело: ТВ

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!