Автор revgurnal
Грудень 12, 2015
Коментуйте

З першої спроби не вдалося обрати голову Турківського районного суду. Відео.

07439324

10 грудня 2015 р відбувся черговий фарс в Турківському районному суді. Двоє суддів, які були ініціаторами зборів та виборів голови суду, спробували ввести в оману громадськість району та в незаконний спосіб переобрати голову районного суду.

Порушення Закону полягають в тому, що право голосу в даному випадку надали “судді”, який відсторонений від здійснення правосуддя і сьогодні його статус (як і статус ще приблизно 547 інших суддів в Україні, які чекають прийняття рішення Верховною радою України щодо них) є незрозумілим для громади району . Фактично він перестав бути суддею ще 02 лютого 2015 року. А як на мене, то не був ним і до того… Мова йде про “суддю” Кріля Луку Михайловича, який не маючи на те повноважень, пробував голосувати на зборах.

Збори були перенесені на 05 січня 2016 року, оскільки не були затверджені бюлетені для таємного голосування. Тут можна ще раз підкреслити некомпетентність ініціаторів , які навіть не знають, що відповідно до Положення, якщо голова суду протягом 10 днів з моменту звернення до неї, не затвердила (не підписала) бюлетені для таємного голосування, то ініціатор проведення зборів має право сам їх підписати.

Але в будь-якому випадку, збори не можуть бути визнані повноважними, оскільки на них був присутній один легітимний суддя.

Громадськості, яка була запрошена на збори, слова не дали, заявивши, що вони не мають права висловлювати свої думки та зауваження з приводу проведення зборів. На моє запитання, чому ж тоді запрошували, суддя Федитник відповів: “Вас сюди ніхто не викликав.” Це свідчить про те, що суддя навіть не ознайомлений зі змістом оголошення про проведення зборів, яке опубліковане на офіційному сайті суду.

Громада висловила своє обурення та невдоволення побаченим і почутим. Активісти попередили, що на наступні збори не дозволять робити з себе “масовку” на угоду чиїмсь забаганкам. Якщо до них не дослухаються, то й реакція може бути цілком передбачуваною. Як говорить народна приказка : “Якщо влада не чує народ, то народ бере владу в свої руки.”

Володимир Хомин, юрист-правозахисник

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!