Автор revgurnal
Серпень 18, 2015
Коментуйте

Зарплати українців хочуть обкласти додатковим податком

groshi

Пенсійний фонд підготував законопроект, згідно з яким податковий тиск на роботодавця буде перекладатися частково на співробітника.

Відповідно до нового законопроекту проводиться перерозподіл Єдиного внеску між роботодавцем і працівником, – передає Вusinessua.

Працівникові доведеться платити замість нинішніх 3,68% – 16,68%. Відповідно, для роботодавця податок скоротиться на 13% – замість нинішніх 35,83% він буде платити 22,83%. При цьому в Пенсійному Фонді підкреслили, що перерозподіл не повинно спровокувати зниження зарплати співробітника і навіть порекомендували затвердити це законодавчо. Однак хто буде готувати такий законопроект, поки не відомо. На думку авторів законопроекту, перерозподіл податку буде сприяти тому, щоб роботодавці виплачуватимуть зарплату. Крім цього, стверджується, що це допоможе посилити страхові засади у соціальному страхуванні та зменшить дефіцит бюджету фонду.

Також, законопроектом пропонується вилучити норму про зниження коефіцієнта 0,6 до розмірів єдиного внеску, яка повинна була вступити в силу в 2016 році.

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!