Автор revgurnal
Липень 29, 2015
Коментуйте

ЗАЯВА

–  Громадська Організація «Національна революція» підтримує заяву провідника НВР «Правий Сектор» Дмитра Яроша про недовіру Петру Порошенку та оголошення народного референдуму щодо імпічменту президента.

–  Вважаємо, що події на Закарпатті від 11 липня 2015р. розкрили жахливу злочинну сутність сучасної системи управління державою, яка склалася за роки української незалежності і яка анітрохи не змінилася після Майдану, гадаємо не без активної допомоги президентської вертикалі влади.

– Дії «Правого сектору» раптово виявили суцільну пов’язаність на корупційних схемах керівництва області, міліції, прокуратури, митниці і підтвердили загрозливу тенденцію нинішньої політики влади до повного відтворення системи визиску і крадійства, яку так добре удосконалив В.Янукович. 

– Зрозуміло, що пастка, яку організувавли «Правому сектору» підручні міліціонери А.Авакова, була відплатною акцією влади за «Марш Святослава», який провів «Правий сектор» 3-го липня 2015р. із закликами про суцільну скорумпованість влади, її бездіяльність у захисті країни перед зовнішньою агресією на Донбасі.

– Те, що після виявлення і висвітлення в ЗМІ жахливих злочинів і тотальної корупції на Закарпатті не почалося принципове розслідування їх, промовляє про небажання влади змінювати ситуацію і виходити на рівну дорогу відкритого і чесного діалогу із суспільством.

– Інформаційно влада створює таке уявлення в суспільстві, що нібито «Правий сектор» лише «боровся за перерозподіл контрабандного ринку», а не діяв проти системних злочинних  угрупувань, які грабують Україну, і в такий спосіб намагався «достукатися» до сумління влади і честі суспільства. 

– Ми підтримуємо ініціативу «Правого сектору» щодо проведення народного референдуму про недовіру президенту, оскільки це буде фактором освідомлення суспільства, буде чинником його мобілізації у плані зрозуміння того, що саме президентська вертикаль є зараз головним гальмом для проведення реформ у країні, для нашого звільнення від клептократії.

– В Україні за роки незалежності склався режим «внутрішньої окупації», сутність якого полягає в тому, що система влади, наповнена людьми, чужими до національних інтересів українства, використовує всі важелі свого впливу і адміністративної дії винятково для визиску і грабування країни, цілком не турбується про розвиток її як держави української нації; так Україна перетворилася на унікальну державу в світі, в якій сформувався відчужений неймовірним багатством від народу клас олігархів і клептократів, які об’єктивно зацікавлені у збереженні тотальної корупції у країні.

– У такій ситуації єдиним конструктивним виходом може бути тільки націленість суспільства на програму Національної Революції як програму знешкодження цього режиму внутрішньої окупації во імя правдивого звільнення українського народу.

                                                       Провід ГО «Національна Революція»

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!