Автор revgurnal
Листопад 5, 2015
Коментуйте

Жовківський селянин вирішив шукати правди у Львівській обласній прокуратурі. Відео.

IMG_20150821_104941

Чи може простий селянин домогтися зараз правди? Оббиваючи багато інстанцій – нічого не вдається зробити, не вдається повернутися своє, землю, яку в нього відбирає сільський голова, бо вона йому сподобалася. А такої влади, як зараз, ще не було ніколи за всі останні часи, ні за радянського союзу. Усі глухі, до кого б не звернувся. Міліція теж разом із ними, в одній парі.

З таким земельним беззаконням бореться житель села Гійче Жовківського району Григорій Смолинець, в якого сільський голова забрав землю. Селянин мав у цьому селі більше двох гектарів поля, на якому працював 14 років. Оброблене, доглянуте поле, яке зовсім не родило двадцять років, почало родити, давати гідний урожай.

Провівши журналістське розслідування ми побачили численні порушення Земельного кодексу при роздержавленні і приватизації земель, ведення обліку сплати оренди за використання та хабарництво.

23 жовтня 2015 року п. Смолинець звернувся із заявою з проханням внесення її до єдиного реєстру досудових розслідувань у Жовківський  райвідділ міліції про скоєння злочину посадовими особами Гійченської сільської ради.

Відповідно ч.1 ст.214 КПК України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування. Про те  правоохоронці не внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань чим порушили чинне законодавство.

Тому Григорій Смоленець вирішив скаржитись до обласного прокурора на Жовківського РВ ГУМВСУ у Львівській області щодо порушення норм КПК України та прохати відкрити кримінальне провадження з внесенням до єдиного реєстру досудових розслідувань за його заявою про злочин, поданою до Жовківського РВ ГУМВСУ у Львівській області 23 жовтня 2015 року.

Про подальший перебіг обставин ми будемо інформувати.

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!