Автор revgurnal
Березень 23, 2016
Коментуйте

Звернення до Президента України П.О.Порошенка

11265279_839211082793363_8569114521975494453_n

Шановний Пане Президенте!

У ці дні громадськість України і світу намагається врятувати життя викраденої московськими людоловами української льотчиці Надії Савченко. Політики всього світу разом із Вами шукають найменшу можливість врятувати відважну українку. Але, як ми можемо констатувати, поки що справа не рухається з мертвої точки. Хоча вихід є, і він лежить на поверхні. 

Мова йде про можливість обміну Савченко на горезвісного кума Путіна Віктора Медведчука. Адже цей одіозний представник головного ворога всього цивілізованого світу абсолютно спокійно перебуває в столиці України, ще й час від часу намагається запустити черговий антиукраїнський проект, спрямований на розвал України. Не секрет, що основним його завданням є практичне доведення тези Путіна про те, що Україна, мовляв, є недодержавою, а українці – недержавний народ. Ви чудово знаєте, що за ним тягнеться надзвичайний шлейф зловживань, за котрий його спокійно можна притягнути до відповідальності. Якщо брати історичні приклади, його можна затримати хоча б за несплату податків. Так, наприклад, в наддемократичній Америці посадили за ґрати «невловимого» боса мафії Аль-Капоне. До того ж 17 березня 2016 року народні депутати України вже почали збирати підписи до СБУ, ГПУ і МВС з вимогою заарештувати Віктора Медведчука за державну зраду, сепаратизм і фінансування тероризму. Паралельно стартував онлайн -збір підписів під аналогічною петицією до правоохоронних відомств від громадськості. Звичайно, Путін хоч-не-хоч змушений буде рятувати свого кума, адже в іншому випадку його гасло «русские своих не бросают» втратить всякий зміст. Таким чином, Надія Савченко отримає шанс повернутися в Україну. 
Звичайно, Ви можете зауважити, що це питання надзвичайно драстичне і делікатне. Але уявіть собі картину. 1941 рік. Гітлерівські війська рвуться до Москви, а Червоною площею спокійно розгулює кум Гітлера і пропонує Сталіну «мирні ініціативи». Що б з таким кумом зробив Сталін – усім зрозуміло без пояснень. Так само вчинив би і сам Гітлер, коли б довідався, що Берліном з «мирними ініціативами» вештається кум Сталіна. Але це ж криваві тоталітарні режими, – зауважите Ви. Проте, як свідчить історія, так само діють і демократичні країни. Коли в 1941 році найближчий подвижник Гітлера Рудольф Гесс полетів до колиски парламентської демократії Великобританії, щоб спробувати домовитись про мирні ініціативи, демократичні британці негайно заарештували його і посадили в тюрму до кінця війни, адже з представниками ворогів людства ніхто ніколи переговорів не веде. 
Тому від імені українського народу звертаємось до Вас із вимогою негайно розпочати процес, що має закінчитись обміном Віктора Медведчука на Надію Савченко. Після успішного визволення Надії Савченко слід розглянути можливість обміну решти українських політв’язнів, котрі поневіряються в московській неволі: Карп’юка, Сєнцова, Кольченка, Клиха та інших, адже на території нашої держави все ще перебувають Шуфрич, Новінський, Лукаш, Ахметов та безліч їм подібних. Всі вони, таким чином, зможуть принести хоч якусь користь українському народові.

ЛМКСО “Білі Горвати”

Джерело: facebook.com/bilihorvaty/

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!