Автор revgurnal
Серпень 9, 2015
Коментуйте

Звернення до влади

В той час, коли тривав збір підписів під зверненням, проти призначення на посаду генерального директора ЛОДТРК регіонала М. Хвойницького, громадськість дізналася, що голова Львівської ОДА цинічно обдурив громаду Львівщини і всупереч здоровому глузду та волі патріотів погодив на посаду М. Хвойницького.

Ми вважаємо, що така поведінка О. Синютки нічим не відрізняється від традицій злочинної команди Януковича, котра так само цинічно обдурювала громадськість.

Тому звертаємось до Вас, пане Президенте, з вимогою звільнення Синютки з посади чільника області як аморальної людини, для якої чужими є поняття честі і гідності.

Також вимагаємо відставки голови Держкомтелерадіо України О. Наливайка, котрий намагається за допомогою шахрайств нав’язати Львівщині одіозну особу Хвойницького.

Нагадаємо, що Революція Гідності у Львові почалась саме із несприйняття громадськістю сумно відомого голови Львівської ОДА О. Сала. Так само призначення Хвойницького може дати поштовх до суспільних протестних акцій, які можуть стати каталізатором до аналогічних подій по всій Україні.

Громадськість Львівщини

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!