Автор revgurnal
Вересень 17, 2015
Коментуйте

Звільнений з посади голови РДА «свободівець» сам себе призначив начальником відділу

В Івано-Франківській області суд визнав винним екс-голову Косівської РДА, керівника райорганізації «Свобода», депутата райради Романа Матейчука у вчиненні корупційного правопорушення. Про це пише видання «Версії».

У квітні 2014 року Матейчука було призначено головою Косівської районної держадміністрації. 23 грудня минулого року його звільнили. Втім, Матейчук, ще керуючи райадміністрацією, перевів, а потім і призначив сам себе на іншу посаду – начальника відділу соціально-економічного розвитку управління економічного розвитку туризму і торгівлі РДА.

Прокуратура звернулася до суду. 14 липня цього року Косівський районний суд визнав дії Матейчука неправомірними. Встановлено, що екс-голова РДА видав розпорядження, в якому безпідставно вказав, що його було звільнено в порядку переведення на посаду начальника відділу в РДА.

Крім того, суд прийшов до висновку, що Матейчук призначив сам себе на нову посаду, порушуючи закон про запобігання і протидію корупції. Він усвідомлював, що виникне конфлікт інтересів. Втім, не попередив про це безпосереднє керівництво – Івано-Франківську ОДА.

Згідно з рішенням суду, екс-голова РДА повинен сплатити штраф у розмірі 510 грн.

26 серпня Апеляційний суд Івано-Франківської області залишив апеляційну скаргу Матейчука без задоволення.

Відомо, що Матейчук досі працює на посаді, на яку себе призначив, – начальником відділу соціально-економічного розвитку управління економічного розвитку туризму і торгівлі РДА.

«Можна припустити, що найближчим часом Романа Матейчука звільнять з роботи. Адже по-перше, відповідно до Закону України «Про державну службу» людина, яку визнано корупціонером, не може працювати в органах державної влади. А, по-друге, розпорядження, яким він себе призначив на посаду, скоріш за все відмінять як таке, що було прийняте із порушенням законів України», – пише видання.

За інформацією журналістів, після судових рішень Роман Матейчук разом із кількома представниками ВО «Свобода» влаштували скандал в райадміністрації. Можливе звільнення з роботи головного свободівця району у партії розцінили як політичну розправу.

Джерело:  Наші Гроші

Прокоментуйте...
Бажаєте аватар? Завантажте на gravatar!